Produktový rozcestník

  •  Máte šanci získat rozběhnout svou kariéru, ale vaše angličtina/španělština kulhá na obě nohy? 
  •  Máte dítko, které neexceluje ve školních hodinách angličtiny/španělštiny, protože kromě jazyka samotného čelí ještě profesně vyhořelé sadistické pedantce za katedrou?  
  • Potřebujete konečně rozumět, co vám kdo anglicky/španělsky říká, ale tradiční poslechová cvičení vás k smrti nudí?  

 Máme, dodáme, zařídíme!

Osobní hodiny aj/šj po Skypu

Osobní on-line lekce na míru Vašim potřebám. Vysvětlím, naučím, rozmluvím. Na zkoušky připravím, s úkoly pomůžu, zpackané písemky rozeberu. Poradím. Morální podporu poskytnu. Co bude třeba, co si řeknete. Neznudím, nezprudím, nevydepresím. 
 
Bez ohledu na váš věk, pohlaví, profesi a motivaci.

1. lekce zdarma

Španělština pro začátečníky

Online kurz španělštiny. Přehledná vysvětlení, interaktivní online cvičení, která se sama opraví, videa s poslechem, slovní zásoba v bezplatné aplikaci QUIZLET. Kurz je v souladu se školními osnovami. Vhodný i pro doučování šlolních dětí. Naučí je totéž, co by jim měla dát škola. Jen rychleji, zábavněji a lépe.

Vhodné pro úroveň A0-A1

Ochutnávková kapitola zdarma

Angličtina pro školáky

Online kurz AJ zejména, ale nikoliv pouze, pro žáky sedmých ročníků. Plně v souladu se školními osnovami. Umožňuje zcela samostatnou práci bez jakékoliv účasti rodičů. Obsahuje interaktivní cvičení, slovíčka nejpoužívanější učebnice AJ pro sedmé třídy, PROJECT 2. Plus originální videa a texty.

Vhodné pro úroveň A1-A2

Ochutnávková kapitola zdarma

Gramatické příšerky

Online kurz vybraných kapitol anglické gramatiky. Krátce, výstižně, zábavně a s nadhledem vysvětlí. Pomocí uživatelsky pohodlných online cvičení procvičí. Skrze originální video zlepší vaši schopnost rozumět mluvenému slovu. Prostřednictvím bezplatné aplikace obohatí vaši slovní zásobu. Ale hlavně vás zbaví strachu z užitečných tvorů anglické gramatiky, kterých vás ve škole nesmyslně naučili se bát.

Vhodné od úrovně A2

Ochutnávková kapitola zdarma

Poslechový balíček

"Mraky poslechových cvičení, která vás naučí rozumět mluvené angličtině... a ještě vás pobaví!" Založeno na krátkých, vtipných videích z youtube, doplněných o zajímavé texty, interaktivní, klikací, samoopravná cvičení a odkaz na bezplatnou apku se slovíčky.

Kurz je zcela zdarma

Vhodné pro úroveň A1-B2